Już wkrótce Salon Maturzystów Perspektywy 2012!

Dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych

województwa małopolskiego

Szanowni Państwo,

W imieniu Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie oraz Fundacji Edukacyjnej Perspektywy serdecznie zapraszam do odwiedzenia Krakowskiego Salonu Maturzystów, który odbędzie się w dniach 17-18 września na Uniwersytecie Jagiellońskim (Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 35). Krakowski Salon Maturzystów, przygotowany już po raz szósty, jest częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej organizowanej w 18 ośrodkach akademickich naszego kraju.

 Najważniejszym celem Salonu Maturzystów jest dostarczenie uczniom klas maturalnych aktualnej i sprawdzonej wiedzy na temat egzaminu maturalnego w roku 2013 oraz informacji o zasadach rekrutacji do szkół wyższych na rok akademicki 2013/2014. W programie imprezy znajdują się spotkania z ekspertami OKE poświęcone maturze z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej zdawanych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacje uczelni, podczas których uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą kształcenia i zasadami rekrutacji.

 W trosce o bezpieczeństwo uczestników Salonu, a także po to, aby dać im możliwość uzyskania kompleksowych informacji zarówno od ekspertów OKE, jak i od przedstawicieli uczelni, wprowadziliśmy system internetowej rejestracji na spotkania. Znajduje się on na stronie www.salonmaturzystow.pl/krakow

 Dla opiekunów grup przygotowaliśmy w prezencie najnowszy Informator dla Maturzystów 2013, który będzie do odbioru podczas Salonu na stoiskach Perspektyw.

 Bezpłatnie egzemplarz Informatora dla Maturzystów 2013 mogą otrzymać również uczniowie, którzy wezmą udział w ankiecie PORTRET MATURZYSTY poprzez stronę www.perspektywy.pl/portret

 Prosimy o przekazanie tych informacji uczniom i nauczycielom Państwa szkoły oraz zapewnienie im możliwości udziału w Salonie.

Do zobaczenia na Salonie!

Waldemar Siwiński

Prezes Zarządu

Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Skip to content