Kursy maturalne PWSZ Tarnów

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół do udziału w kursach przygotowujących do matury, które planujemy uruchomić od nowego roku akademickiego 2017/2018. Zajęcia odbywać się będą od października 2017 r. do kwietnia 2018 r. Planujemy utworzenie grup szkoleniowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia będą prowadzone w mało licznych grupach (od 5 do 15 osób), w godzinach popołudniowych, raz lub dwa razy w tygodniu.

Opłata za godzinę lekcyjną wynosi 15 złotych. Naszymi największymi atutami są: znakomici wykładowcy oraz doskonała baza w dobrej lokalizacji. Kadrę nauczycielską kursów stanowić będzie grupa wysoko wykwalifikowanych dydaktyków, których wiedza i doświadczenie gwarantują najwyższy poziom kursów. Zajęcia odbywać się będą na terenie kampusu PWSZ, z wykorzystaniem wszystkich jego zalet: doskonale wyposażonych sal, nowoczesnych technik audiowizualnych i najwyższej jakości pomocy dydaktycznych.

Więcej informacji dostępnych pod linkiem: http://pwsztar.edu.pl/kursy-matura/

 

Share

MATURA 2017

Drodzy Maturzyści!

Już za chwilę przystąpicie  do egzaminu maturalnego. Zdobytą wiedzę musicie należycie wykorzystać, aby wynik na świadectwie dojrzałości mógł być przepustką do realizacji Waszych zamierzeń, marzeń i dalszych działań.

Życzymy  „ połamania piór” i do zobaczenia w czwartek!

 

 

Społeczność Tarnowskiej Szesnastki

Share

Powtórkowa Noc z Geografii

Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza wszystkich uczniów zdających maturę z geografii na cykl zajęć powtórkowych, które odbędą się w dniach 26-28 kwietnia. 

Zostaną powtórzone wszystkie najważniejsze zagadnienia do matury. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowych oraz doktorantów UJ. 

Szczegółowy program wydarzenia przesyłam w załączniku (pobierz),

a więcej szczegółów można znaleźć na stornie https://www.facebook.com/events/279220215848872

Share
1 2 3 8