Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego- Sketchnoting 2023

Zgłoszenia do 15 maja!
Lubisz rysować, malować i jesteś mistrzem w sporządzaniu własnych notatek! Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie Języka Niemieckiego na najlepszą Sketchnotkę.
Zapraszamy wszystkich uczniów, nawet tych, którzy nie uczą się języka niemieckiego. Zasada jednak podstawowa.
Sketchnotka ma być wykonana w języku niemieckim w formacie A1 (594 na 841 mm na grubym papierze lub kartonie) i może dotyczyć gramatyki lub też leksyki. Ma pomóc w zapamiętaniu gramatycznych fenomenów języka niemieckiego oraz leksyki tz. słownictwa w danych zakresach tematycznych.
Oceniana będzie poprawność językowa, jak również kreatywność i pomysłowość!
Prace opublikowane będą na fb szkoły, tak abyście swoimi polubieniami mogli wskazać swoich faworytów! Wybierzemy najlepsze prace w kategorii publiczności oraz w kategorii ogólnej pod przewodnictwem szkolnej komisji konkursowej.
Na prace czekamy do 15 maja.
Zgłoszenia do koordynatora konkursu p. mgr Agnieszki Juśko przez dziennik elektroniczny.
Fotografie prac należy przesłać na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com, a plakaty dostarczyć po 15 maja do szkoły do sali 22.
Sketchnoting to forma wspomagania zapamiętywania poprzez przenoszenie pozyskiwanych informacji do postaci wizualnej w formie różnych ręcznie wykonywanych rysunków, szkiców itp. Jest to mieszanka pisma ręcznego, rysunków, ręcznej typografii, kształtów, elementów wizualnych takich jak strzałki, pudełka, linie. :-)))
Skip to content