3 MIEJSCE I WYRÓŻNIENIE!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie piosenki. Tym razem był to XVI Przegląd Pieśni Patriotycznej „GŁOSY WOJNY, DŹWIĘKI POKOJU”. Przesłuchania wokalistów odbywały się 24 listopada 2022 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu. Jury w skladzie: Józef Romek (przewodniczący) oraz Ksenia Miśkiewicz, Tomasz Basiuk, Rafał Żur po wysłuchaniu wszystkich wykonawców postanowiło nagrodzić i zaprosić naszych uczniów do Koncertu Galowego, który odbył się 29.11.2022 roku. Uczennica Zofia Galus z klasy 2b zaśpiewała pieśń pt.:”Polskie skrzydła” i zdobyła 3 miejsce, natomiast Kwartet wokalny w składzie: Wiktor Hajduk z.kl.1a, Zofia Galus z kl.2b, Oliwia Skowron z kl.2b oraz Krystian Słonina z kl. 3b wyśpiewali wspólnie WYRÓŻNIENIE piosenką pt.:”Cisza-modlitwa katyńska”. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Skip to content