Wyniki szkolnego etapu Konkursu Języka Niemieckiego „Turbolandeskunde”

Wyniki szkolnego etapu Konkursu Języka Niemieckiego „Turbolandeskunde”- Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego

VI Edycja- Temat przewodni- Szwajcaria!!!

 

   W dniu 6 grudnia2019r. odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde” sprawdzającego wiedzę o krajach niemieckiego obszaru językowego. Zwycięzcami szkolnego etapu konkursu została drużyna w składzie:

Irena Stęposz- 1Dg

Justyna Rokita-  1Dg

Martyna Żygłowicz- 1Dg

 

   Drużyna reprezentować będzie naszą szkołę na etapie regionalnym, który odbędzie się 6 marca 2020 r. w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Przypominamy, iż organizatorami konkursu jest  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego we współpracy z Instytutem Goethego.

Na etapie regionalnym rywalizować będzie 15 drużyn z całego regionu. Jedna drużyna przejdzie dalej do etapu ogólnopolskiego.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy naszej drużynie powodzenia!

 

Koordynator Konkursu: p. Agnieszka Juśko