KONKURS na naj… KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ!!!

Masz zdolności manualne, lubisz wycinać, malować, rysować… i masz oryginalne pomysły na Bożonarodzeniowe KARTKI, a do tego chcesz wspomóc Misyjny Jarmark z Aniołami organizowany przez Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji działające przy WSD Redemptorystów w Tuchowie.

Zapraszamy do naszego KONKURSU!

Konkurs organizujemy w 2 kategoriach

Kategoria klas oraz osób indywidualnych.

Zebrane kartki przekazane zostaną Tuchowskim Redemptorystom i sprzedawane będę na Jarmarku organizowanym w dniu 15 grudnia 2019 r. w Tuchowie. W tym roku dochód z Jarmarku wspiera budowę Sali katechetycznej w Bom Jesus Da Lapa w Brazylii.

Każda klasa do dnia 4 grudnia 2019 r. dostarcza minimum 5 kartek Bożonarodzeniowych (zachęcamy do wykonania większej ilości kartek, jedna osoba może wykonać dowolną liczbę prac) do przewodniczącej komisji konkursowej p. Agnieszki Juśko.

Kartki mają być wykonane ręcznie. Oceniana będzie pomysłowość i oryginalność wykonania.

Format kartek dowolny.

W kartkach nie należy umieszczać gotowych życzeń, ale należy pozostawić miejsce na ich wpisanie. Oceniane będzie również oprawa kartek tz. przyozdobienie kopert lub opakowań, w których kartki będą umieszczone. Do kartki mają być dołączone informacje dotyczące klasy i osoby, które kartki wykonały, ponieważ ocena będzie przebiegać na dwóch płaszczyznach. Zgłoszone kartki reprezentują daną klasę oraz startują równocześnie w kategorii oceny indywidualnej.

Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki zarówno w kategorii klas, jak i kategoriach indywidualnych.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 6 grudnia 2019 r.

Święty Mikołaj nagrodzi w szczególny sposób osoby, które wspierają misje.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia tego misyjnego dzieła.

Wspomóc tę inicjatywę Jarmarku można również poprzez dostarczenie różnorodnych wyrobów świątecznych – od jedzenia po ozdoby, a także udział w samym Jarmarku.

Pamiętajmy KAŻDY JEST MISJONARZEM! Osoby zainteresowane dodatkową pomocą rzeczową na rzecz jarmarku mogą składać dary do p. Agnieszki Juśko.

Organizatorzy: p. Agnieszka Juśko, p. A. Krakowska.

Link na FB    https://www.facebook.com/events/2457468391208792/