7 DNIOWY WYJAZD NA KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W COLEGIO DELIBES w Salamance.

 
Osoby zainteresowane wyjazdem proszę o wpłacanie I raty w wysokości 500 zł do 30 września 2019r, do p. Hanny Hermanowicz (nauczyciela języka hiszpańskiego)

Salamanca to zabytkowe miasto w regionie Kastylia i Leon, 200 kilometrów na północny zachód od Madrytu. Nazywana „małym Rzymem” i wpisana na listę Dziedzictwa Ludzkości UNESCO zachwyca na każdym kroku: od mostu rzymskiego, poprzez dwie połączone ze sobą katedry, historyczne budynki jednego z najstarszych uniwersytetów na świecie, oryginalny Dom Muszli, po reprezentacyjny barokowy rynek. 
Salamance daleko jest jednak od skansenu dla turystów – to żyjące miasto z Historią w tle.

Nauka języka u źródeł – tam, gdzie używa się go na co dzień, jest najbardziej skuteczna,   a jeśli dodatkowo otoczymy się rdzennymi mieszkańcami tego miejsca, sukces jest bardziej niż gwarantowany.
To właśnie oferują pobytowe kursy języka hiszpańskiego w Colegio Delibes w Salamance, z zakwaterowaniem u miejscowych rodzin, aby oprócz języka poznawać także zwyczaje          i codzienne życie w Hiszpanii. 
Salamanka to bezpieczne, wygodne miasto, gdzie prawie wszędzie można dojść na piechotę, a fakt, że jej mieszkańcy w większości w niskim stopniu władają językami obcymi, zmusza uczniów do ćwiczenia umiejętności zdobytych na kursie. 
 
Salamanka to idealne miejsce do nauki: tu posługuje się standardową wersją hiszpańskiego, bez dialektalnego akcentu czy współistnienia innych języków, z czym spotykamy się w niektórych regionach Hiszpanii.  
 
CENA 400 EURO
 
WLICZONE W CENĘ PROGRAMU:
– Zakwaterowanie u rodzin w pokojach 2-osobowych z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad i kolacja)
– 20 godzin lekcji języka hiszpańskiego od poniedziałku do piatku
– Materiał do nauki: podręczniki, teczka, długopis
– Zwiedzanie Salamanki z przewodnikiem ze Szkoły
– Lekcja gotowania, lekcja salsy i zabawa w podchody w centrum miasta
– Spacer po Barrio del Oeste
– Zajęcia sportowe
– Prywatny autobus Madryt (lotnisko)-Salamanca
– Certyfikat uczestnictwa w kursie
– Codzienny dostęp do internetu i komputerów w szkole (12 komputerów + WiFi w całej Szkole)

NIEWLICZONE W CENĘ: 
– Lot 
– Wydatki osobiste