SŁODKIE URODZINY TARNOWA

Na tych urodzinach towarzystwo było wyborowe! W rocznicę lokacji miasta Tarnowa zaproszono nie tylko przedstawicieli władz oraz Pana Prezydenta Romana Ciepielę, ale przede wszystkim wszystkich tarnowskich przedszkolaków. Specjalnie dla nich na Rynku zjawił się sam króla Władysław Łokietek, którego przywitali tłumnie przybyli  obywatele naszego miasta.

Nie mogło zabraknąć również naszych uczniów- mogliśmy pomóc w opiece nad najmłodszymi oraz w zapewnieniu bezpieczeństwa.  Z pewnością można powiedzieć, że były to słodkie obowiązki uwieńczone degustacją ciasteczek oraz rozdawaniem balonów, które przedszkolaki dumnie wypuścili w powietrze.

Jako cała społeczność szkolna XVI LO życzymy naszemu miastu i wszystkim obywatelom galopującego rozwoju oraz wspaniałych chwil z Tarnowem w tle.