BRĄZOWE MEDALISTKI

4 marca 2019 roku w hali sportowej przy ul. Reymonta w Tarnowie, w ramach współzawodnictwa sportowego tarnowskich szkół, rozegrany został finał tenisa stołowego w grze deblowej. W kategorii męskiej Naszą Szkołę reprezentowali Bartłomiej Motyka w parze z Jakubem Prokopowiczem, którzy ostatecznie, po bardzo zaciętej i wyrównanej walce, zakończyli swoje zmagania na fazie grupowej.

Podobnie jak w roku ubiegłym, dużym sukcesem okazał się występ pary dziewcząt w składzie Agata Dziuban, Sara Labak, które obroniły podium sprzed roku, ulegając jedynie czynnym zawodniczkom tarnowskiego klubu. 9 szkół przystąpiło do rywalizacji odbywającej się systemem grupowym, a następnie do pierwszej przegranej. O wejście do ścisłego finału zadecydował dopiero 5 ostatni przegrany z II LO set. Ostatecznie nasze dziewczęta, pod okiem nauczyciela, a także instruktora tenisa Pana Bartosza Dąbrowskiego, pewnie wygrały mecz o 3 miejsce z I LO, zdobywając brąz w finale licealiady. Gratulujemy!

Pierwsze 4 miejsca uplasowały się następująco: 1 miejsce III LO w Tarnowie, 2 miejsce  II LO w Tarnowie, 3 miejsce XVI LO w Tarnowie, 4 miejsce I LO w Tarnowie.