SZKOLNY ETAP XI EDYCJI KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FIT IN DEUTSCH”

Honorowy Patronat Małopolskiego Kuratora Oświaty,

Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego

oraz Rektora PWSZ w Tarnowie

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego- Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, III LO im. Adama Mickiewicza oraz PWSZ w Tarnowie, zapraszają do udziału w XI Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”, który odbędzie się  29 marca o godz. 10.00 w auli PWSZ w Tarnowie. Konkurs rozgrywany na trzech poziomach językowych (A1, A2, B1) w zależności od liczby godzin języka niemieckiego w tygodniu.

Etap szkolny 1 marca (piątek) w godz. 13.00-14.15. S. nr 22.

Poziom A2- dla uczniów z 2 godzinami języka niemieckiego w tygodniu,

Poziom B1- dla uczniów z 3 i więcej godzinami języka niemieckiego w tygodniu oraz wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swe umiejętności na tym poziomie.

Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 25 lutego 2019 r. na adres centrumbibl.tarnow@gmail.com

Nagrody- stypendia egzaminacyjne Instytutu Goethego oraz nagrody rzeczowe.

Instytut Goethego w Krakowie, jak co roku, ufundował stypendia egzaminacyjnych dla laureatów konkursu, dzięki którym uczniowie będą mogli podejść bezpłatnie do egzaminów Instytutu Goethego w maju i czerwcu 2019 r. w Centrum Egzaminacyjnym przy PWSZ w Tarnowie.

Zapraszamy!