XI EDYCJA KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FIT IN DEUTSCH”

Szanowni Państwo! 

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego- Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, III LO im. Adama Mickiewicza oraz PWSZ w Tarnowie, zapraszają do udziału w XI Edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”, który odbędzie się  29 marca o godz. 10.00 w auli PWSZ w Tarnowie.

Konkurs skierowany jest do wszystkich typów szkół (szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie), rozgrywany na trzech poziomach językowych (A1, A2, B1).

 Zgłoszenia przyjmuje koordynator konkursu, mgr Agnieszka Juśko, do 20 lutego 2018 r.

Instytut Goethego w Krakowie, jak co roku, ufundował stypendia egzaminacyjnych dla laureatów konkursu dzięki którym uczniowie będą mogli podejść bezpłatnie do egzaminów Instytutu Goethego w maju 2019 r. w Centrum Egzaminacyjnym przy PWSZ w Tarnowie).

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Informujemy również, iż  w Centrum Bibliotecznym przy XVI LO istnieje możliwość wypożyczenia materiałów przygotowujących do konkursu.

Zapraszamy do udziału!

Z poważaniem 

Agnieszka Juśko- Koordynator Konkursu, Wiceprezes PSNJN- Oddział Tarnów, Opiekun Małego Centrum Bibliotecznego Instytutu Goethego w Tarnowie

Regulamin konkursu Fit- marzec 2019

Szczegółowy program i harmonogram uroczystości 2019r.