„O Srebrny Muszkiet 2018”

W Wojewódzkich Zawodach w Strzelectwie Sportowym uczniowie naszej szkoły spisali się na medal i to nie tylko zloty. Po zakończonych eliminacjach i podliczeniu wyników  etapu wojewódzkiego  do Ogólnopolskiego Turnieju przechodzimy ze świetnymi wynikami.

Naszą szkołę   reprezentowali następujący zawodnicy:

• drużyna dziewcząt: Monika Gabańska 1C, Nikoletta Onak 1C i Justyna Czosnyka 1D,
  • drużyna chłopców: Wojciech Chmura 2A, Kornel Motyka 2A i Michał Patrzałek 1A.

W konkurencji indywidualnej karabin sportowy (ksp. 30 l.):

Klasyfikacja indywidualna:

• Justyna Czosnyka zajęła I miejsce zdobywając złoty medal w kategorii juniorki młodsze ksp. 30L z wynikiem 284 pkt.
  • Michał Patrzałek zajął II miejsce zdobywając srebrny medal w kategorii junior młodszy ksp. 30L z wynikiem 260 pkt.
  • Wojciech Chmura zajął IV miejsce w kategorii junior ksp. 30L z wynikiem 280 pkt.
  • Monika Gabańska zajęła V miejsce w kategorii junior ksp. 30 L z wynikiem 275 pkt.
  • Nikoletta Onak zajęła VIII miejsce w kategorii junior ksp. 30L z wynikiem 263 pkt.
  • Kornel Motyka zajął VIII miejsce w kategorii junior ksp. 30L z wynikiem 268 pkt.