Oferta edukacyjna dla Absolwentów gimnazjów na rok szkolny 2015/2016

Drogi Gimnazjalisto!

16 LO to szkoła z charakterem właśnie dla CIEBIE!!!

Zapraszamy Cię do naszej szkoły, w której zrealizujesz swoje młodzieńcze marzenia, zainteresowania, pasje. Na pewno podoba Ci się mundur, który właśnie dodaje charakteru, odwagi, dostojeństwa. Absolwenci naszej szkoły bez problemu dostają się na studia mundurowe, cywilne, a także znajdują pracę w wybranych przez siebie zawodach zarówno w kraju jak i za granicą. Już w czasie nauki w Liceum poznasz życie studenckie ucząc się w klasach objętych patronatem wyższych uczelni. To bardzo ciekawe doświadczenie. Przeczytaj ofertę na rok szkolny 2015/2016, wybierz klasę i złóż dokumenty. Czekamy tylko na Ciebie!

Nasza oferta na nowy rok szkolny – koniecznie wybierz klasę dla siebie!

ulotkaxvilo

znaczek-nowosc_bigNowopowołana klasa Straży Granicznej z dodatkowym przedmiotem „elementy służby granicznej”, będzie miała na celu przygotować uczniów do egzaminu maturalnego (zgodnie z planem realizacji programu liceum ogólnokształcącego), jak również realizować szkolenie z zakresu ochrony granicy państwowej, elementów prawa, kryminalistyki, fałszerstw dokumentów, pirotechniki, bezpieczeństwa w komunikacji lotniczej, taktyki i techniki interwencji oraz języków obcych (do wyboru j. angielski, j. niemiecki, j. włoski, j. hiszpański). Wyposażenie uczniów w specjalistyczną wiedzę z zakresu służby granicznej będzie miało na celu wyrobienie określonych nawyków i umiejętności potrzebnych do wykonywania niełatwych obowiązków w służbie granicznej.

Oferta edukacyjna dla Absolwentów gimnazjów na rok szkolny 2015/2016 – wersja PDF (kliknij i pobierz).