SZANOWNI PAŃSTWO! Rodzice Uczniów klas I,II,III

Prosimy o poparcie naszego zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego województwa małopolskiego.

Pomóż naszej szkole i oddaj swój głos na Projekt E_Sport w XVI LO w Tarnowie. Projekt ten jest odpowiedzią na oczekiwania młodzieży, która bardzo wiele czasu poświęca wszelkiego rodzaju technologiom informatycznym i komputerom.  Widząc zaangażowanie młodzieży w wydarzenia e-sportowe oraz rosnącą popularność tego zjawiska, propozycja warsztatów ma  nauczyć młodzież inteligentnie korzystać z  narzędzi  programistycznych, w tym programowania gier komputerowych. Zakup nowoczesnego sprzętu komputerowego  przyczyni się do podniesienia jakości i poziomu nauczania. Każdy uczeń będzie mógł samodzielnie pracować przy komputerze i zdobywać niezbędną wiedzę wykorzystując najnowsze oprogramowanie na rynku. Dodatkowo organizacja wycieczki do Warszawy połączonej z zajęciami laboratoryjnymi w pracowni robotycznej Centrum Nauki Kopernik pozwoli poszerzyć horyzonty młodzieży w zakresie programowania.

Zasady głosowania:

Głosowanie potrwa od 25 września do 13 października 2017r. Każdy mieszkaniec może oddać 1 głos. Głosować można na dowolne zadanie z subregionu, w którym się mieszka (Subregion Tarnowski – miasto Tarnów oraz powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski ).Głosować może każdy kto ukończył 16 lat i mieszka w Małopolsce – nie musisz być zameldowany!

Głosować można elektronicznie na stronie internetowej: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie,  korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego lub  poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urn zlokalizowanych w punktach głosowania ustalonych przez Zarząd Województwa Małopolskiego (w Tarnowie al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów).

Zagłosuj na: KOD ZADANIA: TAR07, NAZWA ZADANIA: Projekt E_Sport w XVI LO w Tarnowie