PILNE! PILNE! PILNE! PILNE! PILNE! PILNE! PILNE!

Uczniowie klas drugich i trzecich!!

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o uczestnictwo w uroczystościach 15 sierpnia 2017 r.

Dla nas wszystkich jest to dzień wolny od pracy ale także dzień podwójnego święta; Wojska Polskiego jak również święto kościelne Matki Bożej Zielnej i Matki Bożej Zwycięskiej.

Uczniowie naszej szkoły z racji patriotycznych tradycji i szczególnego  Patrona Szkoły zawsze licznie uczestniczą w tarnowskich obchodach sierpniowego święta, które rozpoczynają  się Mszą Św. o godz. 12.00 w Bazylice Katedralnej,  a centralne uroczystości obchodzone są pod Grobem Nieznanego Żołnierza bezpośrednio po mszy.

W obchodach uroczystości pełnimy zawsze priorytetową rolę; warta honorowa, apel pamięci żołnierzy polskich, kompania honorowa, poczty sztandarowe. Nie może nas zabraknąć!!!

Bardzo proszę,  aby tradycji stało się zadość,  o jak najliczniejsze uczestnictwo uczniów ze wszystkich klas drugich i trzecich, oczywiście w pełnym galowym umundurowaniu.

Kochani !! liczę na Waszą odpowiedzialność.

Uczniowie, którzy są chętni do wzięcia udziału w uroczystościach proszeni są o telefoniczne zgłoszenie do sekretariatu szkoły  14 688 90 55.

Za uczestnictwo  bonusy na wrzesień i październik.

Godzina zbiórki będzie podana w kolejnym komunikacie.

 

Życzę miłego odpoczynku wakacyjnego i do zobaczenia 15 sierpnia.

Ewa Witecka

dyrektor szkoły

 

P.S. Mile widziani będą również uczniowie klas pierwszych. Was Kochani obowiązuje strój galowy w kolorze biało, czarno, granatowym.

Serdecznie zapraszam !

Ewa Witecka