W te Święta pokaż komuś, że jest kochany…

Z dniem 1 grudnia zakończyły się w naszej szkole dwie mikołajkowe akcje charytatywne organizowane przez członków SK PCK.

W pierwszej z nich organizowanej  pod hasłem ,,Wszystkie dzieci są kochane” zbieraliśmy paczki, które św. Mikołaj wręczy w dniu 6 grudnia dzieciom z rodzin ubogich oraz podopiecznym ośrodków terapeutycznych. W sumie udało nam się przekazać organizatorom akcji 16 paczek sporządzonych przez klasy: I a, I b, I c, II c, II b, II c, II d,  II e,  III a, III b i III c.   

Wszystkim uczniom, którzy włączyli się w ten rodzaj przedświątecznej pomocy składamy gorące podziękowania. Za szczególne wsparcie tej akcji dziękujemy uczniom klasy II b, którzy przekazali aż 7 paczek mikołajkowych.

Dziękujemy również wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy sprawią, że na twarzach chorych dzieci ze szkoły przyszpitalnej szpitala św. Łukasza pojawi się uśmiech. Mamy wszyscy nadzieję, że ogromną radość sprawią dzieciakom pluszaki i własnoręcznie wykonane słodkości, które tak licznie przynosiliście przez ostatnie dni. 

Wszystkie te prezenty w dniu 30 listopada zostały przekazane organizatorom akcji

,,Dzieci zdrowe- dzieciom chorym”.

Pamiętajmy!  Warto pomagać …

Inspiratorem i organizatorem akcji tych zakończonych i tych jeszcze w trakcie jest opiekun SKPCK mgr Anna Krakowska

YouTube Preview Image