1% podatku dla XVI LO

Szanowni Rodzice, Przyjaciele!

Nasz szkoła rozpoczęła w tym roku współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Dzięki niej mamy możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych na cele szkolne. W związku z kolejnym okresem rozliczeń podatkowych, które będą trwały do końca kwietnia 2016 roku, chcieliśmy zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej szkoły. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z przekazaniem 1% podatku, a sama czynność jest bardzo prosta.

Chcąc przekazać 1% podatku na rzecz XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Tarnowie za pośrednictwem Fundacji Studenckiej, należy w formularzu zeznania podatkowego wpisać numer KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy TARNOWSKA SZESNASTKA 6336

Zapewniamy, że pozyskane w powyższy sposób środki finansowe zostaną dobrze wykorzystane i przeznaczone na potrzeby naszych uczniów, a my będziemy na bieżąco informować Państwa o ich przeznaczeniu.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Społeczność XVI LO

przodtyl