Zawody w Paintball o Mistrzostwo Tarnowa

W dniach 11.01 – 15.01.2016 r. w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie odbyły się zawody w Paintball o Mistrzostwo Tarnowa w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Jak co roku, do rywalizacji zgłoszonych zostało kilkadziesiąt ekip, w tym osiem z naszej szkoły.

Przez pierwszy etap rozegrany 13.01 zwycięsko, bez żadnej porażki przebrnęli uczniowie klasy IE Oskar Kubicki, Artur Majka oraz Daniel Witek, i to oni bronili honoru XVI LO podczas rundy finałowej. 15.01 rywalizowało już tylko 16 najlepszych drużyn, a najlepszymi strzelcami okazali się uczniowie Zespołu Szkół przy ul. Szujskiego w Tarnowie. Nasi reprezentanci pod wodzą Bartosza Dąbrowskiego wygrali 1 rundę rozgrywek finałowych i zakończyli turniej w drugiej dziesiątce stawki. Na uwagę zasługuje fakt, że do twardej rywalizacji dołączyły dwie reprezentantki naszej szkoły: Magdalena Gruszka ID i Wiktoria Kosiba ID.

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii.