Dzień Dziecka – 1 czerwca 2015 r.

Kochani!! z okazji tego święta życzę Wam, aby każdy dzień był jak promyk słońca, był ciepły, radosny, w kolorach tęczy. Smutki i zmartwienia niech będą krótkie, w mgnieniu oka przemijające i zawsze przekute w uśmiech. Serducha niech biją dziecięcym spokojem, otulane miłością najbliższych,

niech będą wrażliwe i otwarte na cudze nieszczęście. Bądźcie zawsze pełni empatii, spontaniczności, wyrozumiałości i proszę dokonujcie jak najlepszych wyborów. Niech każdy kolejny dzień będzie dla Was Dniem Dziecka.

W tym dniu połączmy się z Dzieciakami, które przez brak rozwagi, brawurę, głupotę lub chęć popisania się dorosłych – kierowców – były uczestnikami wypadków drogowych. Kto może niech w tym dniu będzie dawcą krwi – lekiem dla poszkodowanych Milusińskich. One na to czekają.

Życząc Wam wszystkiego najlepszego zapraszam w dniu 1 czerwca do Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, bo tam nasza szkoła organizuje zbiórkę krwi – Kropla z Serca na Dzień Dziecka.

Również zapraszam Rodziców naszych uczniów o pomoc w zbieraniu kropel krwi.

Może Twoja kropla krwi uratuje życie Dziecka ??

Ewa Witecka

Dyrektor szkoły