WAKACJE 2017

Życzę Wszystkim słoneczka i radości z wakacyjnego czasu bez względu na to, czy spędzonego nad morzem, w górach, pod namiotem,  czy w przydomowym ogródku z dobrą książką na kolanach.

Życzę bezpiecznych wakacji i radosnego spotkania 4 września.

Ewa Witecka

dyrektor szkoły

Share

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego to jedno z tych pożegnań, które wywołują na twarzy uśmiech. Często jest to uśmiech wynikający z osiągnięcia obranego celu, nierzadko z powodu oczekiwanego odpoczynku.  Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Ewa Witecka, która przywitała gości oraz podziękowała za pracę młodzieży. Był to dzień podsumowania wyników całorocznej pracy – mogliśmy poznać najlepszych uczniów, sportowców, klasy, które wykazały się najwyższą frekwencją.  Na uznanie zasługuje z pewnością postawa najlepszego ucznia naszej szkoły – Piotr Bogusz z klasy 2d ma nie tylko najwyższą średnią (5,44), ale także jego zaangażowanie dostrzeżono w Komendzie Policji, od której otrzymał odznaczenie za szczególne zdolności i wytrwałość w pracy. Gratulujemy wszystkim, którzy osiągnęli swój prywatny sukces i … do zobaczenia we wrześniu.

Share

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uprzejmie informuję, że w dniu 23 czerwca 2017 r. odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

O godz. 8.00 w intencji uczniów i nauczycieli zostanie odprawiona Msza Św.  w Kościele Matki Bożej Fatimskiej, na którą gorąco zapraszają Księża Katecheci.

O godz. 9.15 spotykamy się Wszyscy w sali gimnastycznej na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Po rozdaniu świadectw z wyróżnieniem i nagród uczniowie udadzą się na ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia z Wychowawcami klas.

W tym dniu obowiązuje strój galowy (mundury pozostają w domu), w kolorach granat, czarny, popiel, biały.

Serdecznie zapraszam Wszystkich Państwa Nauczycieli i Pracowników AiO, Uczniów i Rodziców. 

Ewa Witecka

dyrektor szkoły

Share

Prymus Tarnowa

21 czerwca w tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego odbyła się gala PRYMUS TARNOWA.

Podczas uroczystości Pan Roman Ciepiela,  Prezydent Miasta Tarnowa, podsumował  miniony rok szkolny, a następnie wręczył okolicznościowe dyplomy i pamiątkowe pióra  Prymusom Tarnowa.

Tegoroczny tytuł jako uczeń naszej szkoły otrzymał Kacper Majta, uczeń klasy 1B. Na swoim koncie ma ważne sukcesy: może pochwalić się nie tylko średnią ocen 5,06, wspaniałą frekwencją, ale także wysokimi wynikami w konkursach ogólnopolskich. Głęboko angażuje się w organizację uroczystości szkolnych oraz aktywnie działa jako przyszły strażak. Interesuje się historią oraz nowoczesnymi technologiami.

GRATULUJEMY!!! Życzymy dalszych sukcesów.

Share
1 2 3 4