Akcja Znicz

W dniu 1 listopada młodzież z klasy IC o profilu BRD wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie uczestniczyła w corocznej, ogólnopolskiej akcji „ZNICZ”. Ten piękny, słoneczny Dzień zachęcił mieszkańców naszego miasta do odwiedzin grobów swoich najbliższych i bardzo tłumnie ruszyli Oni na cmentarze. Pomimo dobrze oznakowanych zmian organizacji ruchu w rejonie nekropolii, sporo kierujących miało problemy z właściwym sposobem poruszania się, czy też parkowania. Dlatego pomoc naszych uczniów okazała się nieoceniona i niezmiernie ważna. Młodzież (dzieci?) pomagała kierowcom w sprawnym przemieszczaniu się i znalezieniu właściwego miejsca parkingowego. Pomimo kilku godzin spędzonych „na nogach” miło wspominamy ten dzień, a jedną z naszych pierwszych służb na drodze uważamy za bardzo udaną:)

Skip to content